Konto użytkownika

Aby zarejestrować się w serwisie wypełnij poniższy formularz. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Dane konta
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.
Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.
Funkcja
Portret
Twój portret lub też inny obrazek. Wielkość pliku nie może przekroczyć 30 kB. Możesz go również dosłać później.
Adres (widoczny tylko dla administratorów strony)
Informacje osobiste
 
Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
 
Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Jeśli posiadasz
Więcej o mnie...
Zatwierdź
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, jak również tych, które dobrowolnie udostępnię w procesie szkolenia, zgodnie z polskim prawem, przez administratora danych osobowych, którym jest Stowarzyszenie Deorecordings z Wisły, ul. Malinka 65D/2 w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w szkoleniu na E-trenera lub E-przyjaciela i późniejszego funkcjonowania w ramach Platformy Szukając Boga jako E-trener. Przetwarzanie danych odbywać będzie się zgodnie z polityką prywatności zamieszczoną pod adresem http://szukajacboga.pl/polityka-prywatnosci Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii (związanych z moją wiarą i światopoglądem) zgodnie z polskim prawem, przez administratora danych osobowych, którym jest Stowarzyszenie Deorecordings z Wisły, ul. Malinka 65D/2 w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w szkoleniu na E-trenera lub E-przyjaciela i późniejszego funkcjonowania w ramach Platformy Szukając Boga jako E-trener. Przetwarzanie danych odbywać będzie się zgodnie z polityką prywatności zamieszczoną pod adresem http://szukajacboga.pl/polityka-prywatnosci. Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
na przestrzeganie postanowień regulaminu Platformy Szukając Boga umieszczonego pod adresem http://szukajacboga.pl/regulamin Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.